Kuidas osta

Oste saab sooritada nii iseendale konto tegemisega, kui ka ilma kontota. Mõlemil juhul toimub asi sarnaselt.

Valite välja sobiva toote või tooted, lisate need ostukorvi ja kui kõik ostud on ostukorvi lisatud saate minna maksma. Alguses kuvatakse saatmiskulu all summa 0, eeldab, et Tulete kaubale Lossi Antiigi kauplusesse ise järele. Kui see aga võimalik ei ole, siis hiljem saab valida meelepärase saatmisviisi smartposti, DPD, omniva ja Eesti Posti vahel. NB! Eesti Posti tavakirja valimine tähendab seda, et vastutus kauba või kaupade kohalejõudmise eest läheb üle kliendile. Lossi Trükk OÜ ei vastuta kaotsiläinud tavakirja eest.

Edasi tuleb täita ajutise kliendi ankeet, juhul kui tahate osta ilma kliendiks saamata, nõustuda tingimustega ja minna edasi, et täita ära ka kontaktinfo, tavakirja puhul siis kirjutada sinna oma postiaadress ja telefon. Firmale ostmise puhul lisada ka firma nimi.

Järgmises aknas saab valida meelepärase saatmisviisi. NB! kindlasti lisada alla lahtrisse Smartposti/DPD/Omniva puhul pakiautomaat, kuhu pakki soovite!

Ning esitada tellimus, kinnitada makseviis ning tasuda pangas. Arve tuleb ka emailile.

Posti paneme hiljemalt 7 päeva jooksul peale makse laekumist(erandid võivad tekkida pikkade pühade ajal ja ka siis, kui müüja on juhuslikult puhkusel, millest teavitab ka email. Sel juhul 14 päevane automaatne eseme tagasi müüki minek on peatatud). Makse mitte laekumisel broneerime kauba 14. päevaks ja pärast seda läheb kaup automaatselt müüki tagasi.

Edukat ostlemist!